Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarzını Twitter ile belirle!
Tarzını Twitter ile belirle!
Şık bir hayat sizinle olsun!
Moda 18 Nisan 2016 - 14:15

İşe giderken, bir davete katılırken veya sadece arkadaşlarla buluşmaya hazırlanırken saatlerimizi ne giyeceğimizi, hangi takıyı kullanacağımızı, nasıl makyaj yapacağımızı düşünerek geçiriyoruz. En iyi kombin nasıl yapılır, hangi renkler daha trend, önümüzdeki yaz mevsiminde en moda tasarımlar hangileri dahil daha birçok soruyu kendimize soruyoruz. Tüm bu soruların yanıtlarını modanın uzmanlarının birbirinden renkli Twitter hesaplarından bulabilirsiniz. Sadece kadınlar değil artık erkekler de giysilerinden aksesuarlarına kadar tüm detayları Twitter üzerinden takip ediyor.

Nereye giderseniz gidin evden çıkmadan önce tarzınızı belirlemek için takip etmeniz gereken Twitter hesaplarından bazılarını sizin için derledik.

@BuseTerim: Modaya olan tutkusuyla blog yazmaya başlayan Buse Terim, kısa sürede özel kombinleri, güzel paylaşımları ve fikir öneriyle binlerce takipçiye ulaştı. Artık Türkiye'nin en önemli moda danışmanlarından olan Buse Terim, 500 bini aşan takipçisiyle Twitter'ın çok izlenen isimlerinden biri. Özel koleksiyonlar, kombinler ve stil önerileriyle fikirler sunan Terim, aynı zamanda hayata dair notlara ve kendi gerçekleştirdiği moda üzerine söyleşilere yer veriyor.

Buse Terim

@aslifilinta: 2008 yılından bu yana moda dünyasında bulunan Aslı Filinta, aynı zamanda tasarımlarıyla dünyanın birçok kentinde stiller yaratan bir isim. Takipçilerine en iyi ulaştığı alanlardan biri de kuşkusuz Twitter adresi. 330 bini aşan takipçilerine tasarımlarından örnekler sunarken katıldığı moda haftalarından da anlık paylaşımlarda bulunuyor.

@koraycaner: Erkek modası denince akla gelen en önemli moda danışmanlarından birisi Koray Caner, Twitter hesabında erkek modasına ilişkin tasarımlarını, katıldığı moda haftalarında kadın modasına da dair fikirlerini ve köşe yazılarını paylaşıyor. Güzel bir havada gezilerinden de fotoğraflarla sizi keyiflendirebilir.

koraycaner
@zelfist: Twitter biyosunda “Modayı, alışverişi, indirimleri, kozmetiği seviyorsanız, Zelfist’i de seversiniz!” sloganıyla moda tutkunlarını sayfasına davet eden Zehra Elif Taş, eğlenceli paylaşımlarla fark yaratıyor. Twitter'ı görsellerle etkin kullanan Zehra Elif Taş, aksesuarlardan makyaj ipuçlarına kadar sizleri sayfasına bekliyor.

@maritsanbul: Stil, trendler çok hızlı değişiyor ve bu hıza yetişmek için de sizi Meriç Küçük'ün Twitter hesabını takip etmeye davet ediyoruz. Giysi, aksesuar ve diğer moda önerileri dışında özel çekimler, oda tasarımları ve hayata dair paylaşımlarını da bu hesaptan takip edebilirsiniz.

maritsanbul

@susutownsal: Günümüzde artık muhafazar moda danışmanlığı da hızla büyüyor. Bu tarz giyimi benimseyen kadınların kombinlerini tamamlamak, yeni moda renkleri yakalamak için takip edebilecekleri Twitter adresi ise Şüşütown. Tasarımcı Şuheda Aydın Pehlivan'ın önerilerini günlük paylaşımlarla yaptığı Twitter hesabında, en yeni trendler, birbirinden renkli elbiseler, eşarplara ilişkin öneriler de yer alıyor.