Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tommy Hilfiger 216 milyon TL’ye evini satışa çıkardı
Tommy Hilfiger 216 milyon TL’ye evini satışa çıkardı
Tommy Hilfiger, evlerini satışa çıkardı. Önce New York'taki penthouse evini 50 milyon dolara satışa çıkaran ünlü tasarımcı şimdi de Greenwich'teki evini 6.75 milyon dolara satıyor...
Moda 28 Aralık 2018 - 12:10

Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Tommy Hilfiger, Amerikan rüyasının somut bir örneği olarak gösterilen Connecticut, Greenwich'te bulunan evini satışa çıkardı. Geniş ve yemyeşil bir alanda bulunan bu ihtişamlı malikane Appleyard Estate yani Meyve bahçesi evi olarak da anılıyor.
tommy-hilfiger-2Daha önce ‘The Cut’ ve ‘Rich Girls’ adlı reality şovlarının da çekildiği bu ev, yedi yatak odalı ve 7 banyolu… 4,6 dönümlük bir arazi içinde yer alan malikane taş duvarları, parke taşı ile döşenmiş yolları ve bahçesiyle bir sarayı andırıyor.
tommy-hilfiger-4Müzik stüdyosu ve sinema salonunun da bulunduğu iki katlı evde ayrıca bir tenis kortu, spa’sı ve bir de yüzme havuzu var. Hilfiger aslında bu malikaneyi 2006 yılında 7.8 milyon dolara aldı.
tommy-hilfiger-3Ne var ki, Rustik dış görünümüne rağmen modern ve minimal bir dekorasyona sahip, New York’a 48 km uzaklıktaki evi şu an 1 milyon dolar eksiğine satıyor.
tommy-hilfiger-1tommy-hilfiger-5 tommy-hilfiger-6 tommy-hilfiger-7 tommy-hilfiger-8