Sözcü Plus Giriş

Trendleri takip etmek şık olunacak anlamına gelmiyor

Bu hafta davetlerde karşımıza çıkan ünlü kadınlar radarımızda. Hepsi 2017 trendlerini yakından takip ediyor ama uygulamaya gelince çoğu sınıfta kalıyor. İşte bu hafta gerek rüküşlüğü gerek şıklığıyla gözümüze takılan dört ünlü isim...

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 14:39, 15/02/2017
Trendleri takip etmek şık olunacak anlamına gelmiyor

DİLAN ÇITAK
Kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken şarkıcının sezonun trendlerini yakından takip ettiği belli. Uzun çizmeler ve gömlek elbiseler bu yıl oldukça popüler. Ne var ki Çıtak kombinleme konusunda oldukça kötü bir tercih yapmış. Üstelik o saçlar… Tamam kıvırcık saç kendisine yakışıyor ama bu kadar bonus bir kafa da pek hoş durmuyor açıkçası. Görünüm olarak sadece kafa varmış gibi bir imaj yaratıyor!

Dilan Çitak

Dilan Çitak

GÜL GÖLGE SAYGI
Şıklığından hiçbir zaman ödün vermiyor. Maskülen tarzda bir kombin yapan Gül Hanım için söylenecek pek bir şey yok. Nude tonlardaki makyajı, hafif dalgalı bıraktığı saçları ile oldukça güzel görünüyor…

Gül Gölge Saygı

Gül Gölge Saygı

SEREN SERENGİL
Nereden başlayıp eleştirsek bilemedik… Deri pantolonlar bu sezon moda ama Seren Hanım öyle dar bir model giymiş ki, pantolon resmen bacaklarına yapışmış ve potluk yapmış. Pantolon muhtemelen İspanyol paça ama model kaybolduğu için ortaya garip bir görünüm çıkmış. Bir de makyajda önemli bir nokta vardır. Ya gözler ya da dudaklar öne çıkmalı. İkisi birden ortaya çıkarılmaya çalışılırsa tıpkı Seren Serengil’de olduğu gibi bir görünüme sahip olursunuz!

Seren Serengil

Seren Serengil

YASEMİN ÖZİLHAN
Yine her daim şık kıyafetlerle karşımıza çıkan ünlü isimlerden biri. Onu rüküş görmek neredeyse imkansız. Çantası, kemeri, ayakkabıları kıyafetiyle tam bir uyum içinde. Sade makyajı ve saçları da kombinini güzel bütünlemiş.

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan