Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tutkunun rengini taşıyacaklara özel tüyolar
Tutkunun rengini taşıyacaklara özel tüyolar
Renklerin en tutkulusu kırmızıyı taşımaya karar verdiğinizde aksesuarınızdan ojenize her konuda çok özenli davranmanız gerekir. İşte size yardımcı olacak mini bir kırmızı elbise rehberi…
Moda 19 Kasım 2017 - 04:27

Ten rengine uygun kırmızı  seçimi

Açık tenliler koyu kırmızı, koyu renk tenliler ise fuşya ya da turuncu tonları barındıran canlı kırmızıları seçebilirler.

shutterstock_101952877

Bedeninize uygun elbise seçimi

Minyon kadınlar canlı kırmızıları tercih ederek vücutlarına vurgu yapabilir, daha iri yapılı kadınlar ise koyu kırmızıları seçerek daha ince görünebilirler. Kırmızı zaten çok dikkat çeken bir renktir, bu yüzden kıyafetin modeli olabildiğince sade olmalıdır.

shutterstock_617992340

Ayakkabı rengi

Kırmızıyla siyah her zaman iyi durmaz. Nude ya da gümüş rengi, kırmızı için çok daha garanti bir seçimdir.

shutterstock_618265361

Oje

Elbisenizle aynı tonda bir kırmızı veya nude seçebilirsiniz.

shutterstock_610155797

Makyaj

Elbisenize aynı tonda ya da nude bir ruj tercih edebilirsiniz. Eğer ruj kırmızıysa, gözlerinize abartılı bir makyaj yapmayın. Kırmızı elbiseyle mor, yeşil ya da mavi tonlarında çok renkli göz farlarından mutlaka kaçınılmalı, gri ya da kahverengi tonlar tercih edilmelidir.

shutterstock_118640449

Aksesuar

Çok iddialı bir renk kırmızı, o yüzden aksesuarlar çok sade olmalı. Klasik modelli altın ya da gümüş takılar güvenilir seçimlerdir.

Etiketler