Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ugg ve Y/Project’in şaşkına çeviren modelleri
Ugg ve Y/Project’in şaşkına çeviren modelleri
Ugg X Y/Project öyle bir işbirliğine imza attı ki, ortaya çıkan koleksiyon, adeta 'Bu kadarını kalp kaldırmaz' dedirtiyor...
Moda 19 Ocak 2018 - 14:42

Paris Erkek Moda Haftası tüm hızıyla devam ediyor. Markaların 2018-19 Sonbahar Kış koleksiyonlarını sundukları etkinlikte, ilginç işbirlikleri de dikkat çekti. Yaklaşık 18 yıldır hayatımızda olan ve dünyada bir çılgınlık haline gelen Ugg botları, Fransız markası Y/Project ile özel bir işbirliği yaptı.
uggyproject12000 yılından bu yana kısa botlarını gördüğümüz Ugg’lar, artık diz üstü salaş çizmeler olarak karşımıza çıkacak. Üst üste giyilmiş gibi botların da yer aldığı koleksiyondaki modeller, moda dünyasını alt üst edecek gibi görünüyor.
uggyprojectSonbaharda piyasada olacak botların 1000 TL ila 5000 TL arası olması bekleniyor. Kısa modellerine bile henüz sıcak bakamayanları düşününce, kasığa kadar uzanan modeller bakalım ne kadar ilgi görecek.

Etiketler