Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü Blogger’lar güzellik sırlarımızı keşfetmeye geliyorlar
Ünlü Blogger’lar güzellik sırlarımızı keşfetmeye geliyorlar
Ünlü Blogger’lar Türk kadınının güzellik sırlarını keşfetmek ve takipçileri ile bu sırları paylaşmak üzere İstanbul’a geliyor
Moda 20 Nisan 2016 - 15:25

ABD, Romanya, Tanzanya gibi farklı ülkelerden dünyaca ünlü güzellik Blogger'ları Türkiye'de bir araya gelecek. Türk kozmetik sektörünün dünya çapındaki tanınırlığını pekiştirmek amacıyla pek çok başarılı çalışmaya imza atan Kozmetik Tanıtım Grubu son olarak ünlü güzellik Blogger'larını İstanbul'da ağırlıyor.

Etkinlik kapsamında ülkemizi ziyaret edecek Blogger'lar Türk kozmetik sektörünü ve kozmetiklerini yakından incelerken dijital medya üzerinden de milyonlarca takipçisiyle deneyim ve yorumlarını paylaşacaklar. Blogger'lar İstanbul'da oldukları süre boyunca şehri keşfedecek, Beauty Eurasia Fuarı'nı ziyaret edecek, Türkiye'nin kozmetik üretim altyapısını gözlemleyip parfüm yapmayı deneyimleyecek ayrıca Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı'nda hamam sefası ile birlikte Türk sabunu yapımı workshop'una katılacaklar.

Bloggerlar Foto: Bülten

Güzellikleri ile dudak ısırtan Blogger'ların içlerinde Kim Kardashian'a benzerliği ile dikkat çekeni de var, göz makyajı ile bir göz farı paletine ismini vereni de… Etkinlik kapsamında İstanbul'a gelecek Blogger'lar; Karen Sarahi Gonzalez (iluvsarahii), Maya Mia (maya_mia_y), Diana Ensiu&Alina Tanasa (fabmuse_diana/fabmuse_alina), Jelena Peric (j_make_up), Jackie Aina (jackieaina) paylaşımlarını #TRCosmetics hashtag'i ile yapacak.

Blogger'ların güzellik sırlarını merak edenler, 21 Nisan Perşembe günü saat 10.30'da Kozmetik Tanıtım Grubu'nun Beauty Eurasia Fuarı'ndaki 9. Hall D902 No'lu standına uğrayabilecekler.