Hangi ünlü şık, hangisi rüküş? İşte stil yorumları….

Geçtiğimiz gün televizyon ve magazin camiasının ünlü kadınları bir yat limanının açılışında karşımıza çıktı. Kimi ünlü her zamanki rüküşlüğüyle, kimi de şıka yakın halleriyle dikkat çekti. İşte stil yorumları...

Hangi ünlü şık, hangisi rüküş? İşte stil yorumları….

AHU YAĞTU: Fotoğrafa bakınca adeta içimiz açıldı. Ama maalesef kıyafet kombinine bakınca hevesimiz kursağımızda kaldı. Cıvıl cıvıl renklerle bir kombin yapan Ahu Hanım Adidas’ın yeni modeliyle, küpesini ve sweatshirt’ünü renk anlamında bütünlemiş ama genele bakınca tam bir rüküşlük hakim. Hele ki o file çoraplar bahsini hiç açmayalım bile!

AHU YAĞTU

AHU YAĞTU

AYŞE TOLGA: Kendisini ekran dışında fit vücudu, sağlıklı beslenmesi ve her daim yaptığı sporla tanırız. Ne var ki bu fotoğrafa baktığımızda sanki kilo almış gibi. Hoş bir görüntü vermiyor maalesef. Kıyafet kombini ise kötüden hallice. Yırtık jean’ler bu yıl trend ama muhtemelen Chloe botlarla kombinlenince güzel durmamış. Üstelik yüksek bel olması da Ayşe Hanım’ı olduğundan daha kalçalı göstermiş. Saçına, deri ceketine lafımız yok!

AYŞE TOLGA

AYŞE TOLGA

PINAR TEZCAN: Sade ama oldukça şık. Bej rengi trençkotunu yine aynı ton botlarla kombinlemesi ve bunu renk katması için kırmızı bir çanta ile bütünlemesi gayet güzel. Lakin her şey iyi olsa da botlarının ayağında duruşu çok da içimize sinmedi!

PINAR TEZCAN

PINAR TEZCAN

TANEM SİVAR: Sezonun trendlerinden çizgili, kolları hafif İspanyol bluzu ve mavi taytı kendisine çok yakışmış. Ama keşke siyah bot yerine nude tonlarında bir stiletto veya yine nude tonlarında bir bot tercih etseymiş!

TANEM SİVAR

TANEM SİVAR

WILMA ELLES: Kendisini görünce ne yalan söyleyelim şaşırdık. Çünkü uzun süredir genelde hep rüküş görmeye alıştığımız Elles bu kez oldukça şıktı. Daha doğrusu uzaktan öyle görünüyordu. Fotoğrafı yaklaştırdığımızda ise sezonun trendi dantel bluzun içine giydiği beyaz atlet, armalı örgü siyah çantası ve lacivert dikişli pantolonu pek de kaliteli bir görüntü vermiyor.

WILMA ELLES

WILMA ELLES