Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin dizilerde giydiği kıyafetler
Ünlülerin dizilerde giydiği kıyafetler
Başrol oyuncuları hangi kıyafeti, nereden giyiyor?
İmge BALIK
Moda 28 Nisan 2016 - 10:49

Çarşamba akşamlarının iki favori dizisi Kara Sevda ve Poyraz Karayel. Her hafta merakla beklenen dizilerin heyecan verici bölümleri kadar kıyafet ve aksesuarları da büyük ilgi konusu. Başrol oyuncularının her hafta serüvenden serüvene atıldığı dizilere biraz daha yakından bakalım, dizilerin sevilen başrol oyuncuları hangi kıyafetini nereden giymiş birlikte görelim istedik.
imge.balik@sozcu.com.tr

Çarşamba günü 28. bölümü ile ekranlara gelen Kara Sevda’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor ve bu heyecanlı bölümler sezon sonuna kadar da kolay kolay bitecek gibi görünmüyor. Geçtiğimiz hafta birbirlerine kavuşan Kemal ve Nihan’ın birliktelikleri Emir yüzünden kısa sürse de, Kemal’in aşkı elbette vuslattan büyük.

Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nihan, Kemal ile tatilinde bol bol yeni sezon stylingleriyle karşımıza çıktı. Çiçekli detaylar, beyazlar, maviler derken tatlı tatlı bahar rüzgarları estirdi.

Çiçek detaylı açık yeşil elbisesi Koton
Neslihan Atagül

Bebek  mavisi bluz ve beyaz pantolonu  adL
Neslihan Atagül

Gri vücudunu saran elbisesini tamamladığı işleme çiçek detaylı ceketi  Mergim, gözlükleri ise Bausch Lomb Eyewear
Neslihan Atagül

 Sezonun en gözde aksesularlarından şahmeran ise Bendis Takı

Neslihan Atagül
Dizinin ilk bölümünden bu yana, Burçin Terzioğlu’nun hayat verdiği Ayşegül karakterinin giydiği kıyafetler her zaman merak konusu oldu. 55. bölümü ile ekranlara gelen Poyraz Karayel’de izleyiciler bu hafta Bahri, Ayşegül'ü vurduranın Sadreddin olduğunu öğrenirken, Sadreddin'in cezası ne olacak? sorusunun da yanıtı bulunca, biz de ‘Ayşegül bu hafta nerelerden giyindi?’ sorusunun yanıtını verelim istedik.

Pembe, mavi ve mor renklerden oluşan eteğini beyaz bluz ve açık mavi gömlek ile tamamlayan Ayşegül’ün  gömleği Network, bluzu  Vekem, eteği ise Bebe

Burçin Terzioğlu
Ayşegül’ün bu bölümde en sevilen kombinlerinden biri de  yeşil pantolon üzerine giydiği beyaz bluzu ve onu tamamladığı kahverengi yeleği oldu.  Ayşegül’ün yelek ve bluzu  Mango, pantolonu Network, kolyesi ise Meral Saatçi.

Burçin terzioğlu

Sabahlık ve bluz Forever New – Pijama Oysho
Burçin Terzioğlu

Son güncelleme: 10:53 - 28.04.2016