Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uzun bacaklar için bunları yapın
Uzun bacaklar için bunları yapın
Ufak hilelerle bacaklarınızı daha uzun gösterin...
Moda 4 Nisan 2016 - 13:05

Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek istiyorsanız, ufak hilelerle bunu çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. İşte kısa bacak boyundan şikayet edenler için öneriler.

Bacaklarınızı olduğundan daha uzun göstermek istiyorsanız bacakları saran çizmelerden yardım alabilirsiniz. Mini eteklerle kombinleyeceğiniz çizmeler, bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.

Baharın gözdesi çizgili pantolonlar da bacak boyunu uzun gösteren detaylar arasında. Eğer kısa boyluysanız, çizgili pantolonlar ile kombinleyeceğiniz topuklu ayakkabılarınız ile daha uzun görünümlü bacaklara sahip olabilirsiniz.

Dar kesimli ispanyol paça pantolonlar da bacaklarınızı uzun göstermek için harika  bir stil hilesi. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta, ispanyol paça pantolonlarınızı topuklu ayakkabılar ile giymek.

Bacak boyunuzu uzun göstermenin bir diğer yolu ise yırtmaçlar. Sezon modası derin bacak yırtmaçları bacaklarınızın uzun görünmesini sağlayacak.

Jennifer Lopez Foto: Shutterstock

Sezonun favori parçalarından nude stilettolar da bacaklarınızı  olduğundan daha uzun gösterecek detaylar arasında.

 

Etiketler