Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Versace’nin ilkbahar-yaz 2018 çekimlerine Campbell ve Bündchen damgası
Versace’nin ilkbahar-yaz 2018 çekimlerine Campbell ve Bündchen damgası
Sizi alıp bir anda 1990'lara götüren Versace'nin 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunun çekimlerinde, yine o dönemler podyumda fırtılar estiren modelleri Naomi Campbell ve Gisele Bündchen de yer aldı.
Moda 25 Aralık 2017 - 13:02

Buram buram 1990’ları anımsatan Versace’nin 2018 ilkbahar-yaz kampanyası fotoğaraf çekimleriyle dikkat çekiyor. Steven Meisel’ın görsel direktörlüğünü üstlendiği kampanyanın kadrosunda yine 90’ların ikonik modellerinden Naomi Campbell ve Gisele Bündchen yer alıyor.
naomiBu iki ismin başrolde olduğu çekimlerde ayrıca Christy Turlington, Irina Shayk, Raquel Zimmerman, Natalia Vodianova, Gigi Hadid, Vittoria Ceretti, Kaia Gerber, Cara Taylor, Birgit Kos, Grace Elizabeth ve Noah Luis Brown yer alıyor.
giseleVersace’nin geçtiğimiz aylarda düzenlediği ve Cindy Crawford, Carla Bruni, Claudia Schiffer gibi efsane isimlerin çekimlerde yer almaması da dikkatlerden kaçmadı…
naomi-campbellkaia