Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria Beckham’ın Vogue İspanya dergisine verdiği seksi pozlar çok konuşuldu
Victoria Beckham’ın Vogue İspanya dergisine verdiği seksi pozlar çok konuşuldu
Tasarımcı Victoria Beckham, Vogue Spain dergisi için birbirinden seksi pozlar verdi. Ama sosyal medyada pozlar değil, Beckham'ın esnekliği ve kasları daha çok konuşuldu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Ocak 2018 - 11:13

Spice Girl ile hayatımıza giren, ardından David Beckham ile yaptığı evlilikle gündeme gelen, sonrasında ise moda dünyasına hızlı bir giriş yapan Victoria Beckham, son günlerin en popüler moda tasarımcılarından biri. Her hazırladığı koleksiyon ile adından söz ettiren Beckham’ın 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonu da oldukça fazla konuşuldu.
victoria-beckham1Geçtiğimiz haftalarda koleksiyonunda yer alan kırmızı midi elbisesi ve ışıltılı yeşil stilettolarıyla New York sokaklarında arz-ı endam eden Victoria Beckham, aynı elbise ve ayakkabıyı Vogue İspanya dergisinin çekimlerinde de giydi. 11 bin 500 TL değerindeki elbise ve Dorothy Pump adını verdiği 2 bin 700 TL’lik kombini ile kamera karşısına geçen Beckham, modellere taş çıkaracak iddialı pozlarıyla büyük beğeni topladı. Özellikle vücudunun elastik yapısı ve bacak kasları ise sosyal medyanın gündemindeydi.
victoria-beckham3

Son güncelleme: 12:50 - 17.01.2018