Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Viktor&Rolf’un ev fiyatına satılan tül elbiseleri şaşkınlık yarattı
Viktor&Rolf’un ev fiyatına satılan tül elbiseleri şaşkınlık yarattı
Geçtiğimiz ocak ayında mesaj içerikli, kabarık tül elbiselerle Paris Moda Haftası'nda tüm dikkatleri üzerine çeken Viktor&Rolf markası, şimdi de bu elbiselere biçtiği fiyatlarla konuşuluyor...
Moda 30 Ağustos 2019 - 11:45

Ünlü marka Viktor & Rolf, geçtiğimiz ocak ayında düzenlenen Paris Moda Haftası’ndaki defilesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Instagram’dan ilham alarak hazırladığı kreasyonda, başrolde eğlenceli mesajlar ön plandaydı…
“Utangaç değilim ama sadece senden hoşlanmıyorum”, “Lütfen, fotoğraf yok”, “Daha iyi bir dünya istiyorum”, “Beni yalnız bırak”, “Cehenneme git”, “Üzgünüm geciktim. Gelmek istemedim” ve “Özgürlük” gibi Instagram başlıkları ve sloganlardan yola çıkarak hazırlanan koleksiyonda, hacimli fırfırlar ve tül katmanları içeren avangard elbiselerin üzerine yazılmış tasarımlar artık satışta.
Ne var ki markanın elbiselere biçtiği fiyat dudak uçuklattı. Lüks bir araba ya da ev fiyatına satışa çıkan tasarımlar 47 bin euro’dan yani yaklaşık 305 bin TL’den satılıyor.