Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volanlar ve semboller başrolde
Volanlar ve semboller başrolde
İstanbul Moda Haftası’nda yeni koleksiyonunun sunumunu minik bir seminer havasında yapan Zeynep Tosun’un tasarımlarında volanlar, semboller ve işlemeler öne çıkıyor.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 16 Eylül 2017 - 09:42

“Moda sever bir kadının, bir kadın tasarımcıdan aldığı kıyafetin üzerinde olan işleme, nakış, örgü gibi detayların da bir kadının elinden çıktığını bilmek; kadınların sessizce birbirine yardımı gibi…” gibi diyor Zeynep Tosun… Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunu sunan Tosun farklı bir sunuma imza attı.
zeyneptosun
“Uyanış” ve “Yükselmek” kelimeleriyle dinamik bir his ve dokunuşa sahip koleksiyonun, volanlardan grafiti sembollü işlemelere, geniş kesimli kollardan rafyalara ve el yapımı boncuk trio aksesuarlara kadar uzanan geniş bir yelpazesi var. Baskılarda ise; yükselen ve güçlü bir duyguyla uyanışa geçerek dans eden insan motiflerinden ilham alınıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.