Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vücut tipine göre abiye seçimi
Vücut tipine göre abiye seçimi
Yeni yıl yaklaşırken pek çok kadın tercihini abiyeden yana kullanacak. Katılacağınız davette şıklığınızla göz doldurmak istiyorsanız, vücut tipinize göre seçim yapmayı unutmayın!
Moda 26 Aralık 2018 - 16:48

Elma tipi bir vücuda sahipseniz yani boyunuz çok uzun değil, omuzlarınız geniş, beliniz kalınsa ve basenlere doğru daralma varsa V yakalı modellere yönelebilirsiniz…
v-yakaTipiniz armut vücut tipine giriyorsa yani göğüsleriniz küçük, omuzlarınız dar ve beliniz inceyse, belinizi sıkaca saran, basen bölgesinde bollaşan elbiseleri tercih edin.
askiliKum saatine benzer bir vücudunuz varsa, göğüs ve basen bölgeniz bel bölgesine göre daha genişse, bel bölgenizi vurgulayan balık kesim elbiseler ya da basene kadar oturan, basen bölgesinde hafif genişleyen modeller giyebilirsiniz.
balik-kesimSon olarak, diktörtgen bir vücut tipine sahipseniz, omuzlarınız geniş, beliniz düz, basenleriniz dar ve bacaklarınız uzunsa straplez ya da askılı modeller dikdörtgen vücutlu kadınları çok daha şık gösterecektir.
straplez