Yasemin Allen transparan elbisesi ile şaşkın bakışlara neden oldu

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, dün akşam bir doğum gününden çıkarken görüntülendi. Üzerine giydiği transparan elbiseyle dikkat çeken oyuncunun, parti çıkışı soğukta, transparan kıyafetle yürümesi ise şaşkın bakışlara neden oldu...

Yasemin Allen transparan elbisesi ile şaşkın bakışlara neden oldu
yasemin-allen-24

FOTOĞRAFLAR: EMRE ÇEVİK

Dün gece Arnavutköy’de bir doğum günü partisine katılan ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen tercih ettiği transparan kıyafet ile dikkat çekti.
Daha çok kırmızı halı törenlerinde tercih edilebilecek bir elbiseyi deri ceketle ve spor ayakkabılarla kombinleyerek parti kıyafeti haline getiren Allen, takipçilerinden de ilginç yorumlar aldı. Kimi “Üşümüyor musun?” gibi tepki verirken kimi de ne giyerse giysin yakıştığı yönünde yorumlarda bulundu.
yasemin-allen-42Mayo üzeri tranparan tasarımlar aslında dünyada trend haline gelmiş durumda. Hatta bu tip kıyafetler sokak modasının da vazgeçilmez parçalarından biri. Tıpkı Allen gibi spor ayakkabılarla kombinleyenlerin sayısı da bir hayli fazla.
yasemin-allen-34Gel gelelim bu tip elbiseler ülkemizde daha çok özel davetlerde giyiliyor. Ayrıca havaların iyiden iyiye soğuduğu şu günlerde böyle bir kıyafet giyip, üzerine bir de sokakta yürüyünce görüntü hayli ilginç bir hal alabiliyor…

yasemin-allen-45