Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni ‘melekler’ canlı yayında!
Yeni ‘melekler’ canlı yayında!
12 Nisan Salı Günü New York'ta Victoria’s Secret Melekleri Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt 'ın katılımıyla yepyeni koleksiyonunun tanıtımı yapıldı.
Moda 19 Nisan 2016 - 15:19

Melekler, Taylor Hill, Elsa Hosk ve Martha Hunt Victoria's Secret'in Bralette Koleksiyon lansmanı için uluslararası canlı medya etkinliği düzenledi!

Foto: Bülten
Meleklerin katıldığı bu lansmanda dünyanın dört bir yanından basın mensupları sorular sordular. Soru cevaplar ve tüm yayın dünya ile canlı yayınla paylaşıldı.
Foto: Bülten
En yeni melekler rengarenk ve çok trend olan bu koleksiyonu nasıl kullandıklarını ve nerede giydiklerini anlattılar. Herkesin dolabında mutlaka olması gereken bir model olan Braletteler her kıyafetin içine giyilebileceği gibi, tek başına giyildiğinde de tarzınızı tazeliyor. Kadınlar artık rahatsız balenli sütyenleri giymek zorunda değiller. Aynı anda şık, trend, rengarenk ve konforlu olabilirler.

Foto: Bülten

Victoria's Secret'in en yeni Bralette koleksiyonu yedi farklı desteksiz Bralette modeli ve geniş renk seçeneklerini en küçükten en büyük bedenlere kadar her kadın için sunuyor.
New York City lansmanının ardından Taylor Hill, Kanada, Montreal ve Los Angeles’da Bralette koleksiyonunun tanıtımına devam edecek. Melek Martha Hunt ise Houston’a gidecek.

Foto: Bülten
Son güncelleme: 15:20 - 19.04.2016