Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni sezonun fark yaratan detayları
Yeni sezonun fark yaratan detayları
Adeta birer mesaj niteliğinde olan ve 2016’nın trendlerini yansıtan parçalara ve verdikleri mesaja bir göz atalım…
Moda 8 Nisan 2016 - 00:36

Birgan BİLEKE

Taktığınız tasarım küpeden omuzlarınızı açıkta bırakan tişörtünüze, ayakkabınızdaki desenden çantanızın büyüklüğüne üzerinizde taşıdığınız her parça karşınızdaki kişiye sizin hakkınızda ipucu veriyor. Adeta birer mesaj niteliğinde olan ve 2016'nın trendlerini yansıtan parçalara ve verdikleri mesaja bir göz atalım…

Zarafetin altını çizin

Gördüğümüz zaman bize “Ne kadar zarif biri!” dedirten kişiler genellikle kıyafetleri kadar duruşlarıyla da dikkat çeker. Dokunma hissiyle fark yaratan ipek, tül gibi dökümlü kumaşlardan yapılmış, minik detaylarla dikkat çeken, omuzları açıkta bırakan tasarımlar bu sene de asil bir duruşla birleştiğinde farkını ortaya koyuyor.

Benzersiz parçaların peşinde

Özgün tasarımların ön plana çıkacağı 2016 yazında, konu aksesuar olunca kendi hikayesi olan parçalar benzerlerinden ayrılıyor. Yeni sezona şortlu kombinler ve minik çantalar damga vuracak.

Çanta mı, sanat eseri mi?

Formuyla çanta olmanın ötesine geçen dizaynlar, başta genç kızlar olmak üzere tüm modaseverlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Muffin cake şeklindeki cüzdanlardan hayvan formundaki çantalara, özgün olmak isteyenler için birbirinden göz alıcı alternatifler bulunuyor.

Etiketler