Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni trendiniz konfor olabilir mi?
Yeni trendiniz konfor olabilir mi?
İş kadınları, günlük kıyafet giydikleri günleri özlemle bekleyerek yeni bir devrime imza atmaya hazırlanıyor. ‘Track pant’ da denen ipek ya da lycralı kumaştan yapılmış eşofman pantolonlar bu devrimin ilk emareleri...
Moda 7 Nisan 2017 - 05:54

İş kadınları, günlük kıyafet giydikleri günleri özlemle bekleyerek yeni bir devrime imza atmaya hazırlanıyor. ‘Track pant' da denen ipek ya da lycralı kumaştan yapılmış eşofman pantolonlar bu devrimin ilk emareleri…

1

Çizgi detayına DiKKAT

Şık bir görüntü sunan eşofman pantolonlar, en az kumaş pantolonlar kadar etkileyici. Yanında genellikle çizgi detayıyla tasarlanıyorlar ve prezantabl bir görüntü yaratıyorlar. Bu pantolonu bir tişört ve deri ceketle giydiğiniz görüntü bir anda daha neşeli, sportif moda geçebiliyor.

3

Lüks materyallerle

Konforun başkenti Paris, eşofman pantolonların en iyi yorumlarının sunulduğu adres. Dünya markaları Paris sokaklarından aldıkları ilhamı farklı noktalara taşırken siyah kadife ayakkabılarla kombinleniyorlar. Bu arada emin olun trend, bu sezona özgü değil, lüks materyallerle tasarlanmış (ipek, lycra, file) eşofmanları bir sonraki sene yaz aylarında da kullanacağınızı düşünerek yatırım yapın.