Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zendaya Tommy Hilfiger için tasarladı
Zendaya Tommy Hilfiger için tasarladı
Ünlü oyuncu Zendaya Tommy Hilfiger'ın kadın giyim küresel marka elçisi oldu. Genç oyuncu, tasarımcı Hilfiger ile Tommy X Zendaya adlı İlkbahar 2019 koleksiyonu hazırladı...
Moda 22 Şubat 2019 - 09:32

Ünlü oyuncu Zendaya da kendini moda dünyasının içine atan isimlerden biri. Tasarıma meraklı olan genç oyuncu, Tommy Hilfiger’ın kadın giyim küresel marka elçisi oldu ve marka için 2019 İlkbahar koleksiyonu hazırladı.
2 Mart’ta Paris Moda Haftası’nda yeni koleksiyonu TommyXZendaya’yı sergileyecek olan oyuncu, koleksiyonda 1970'li yılların güçlü ikonik kadınlarını öne çıkarmış.
O dönem düzenlenen efsanevi Battle of Versailles defilesini ve podyuma çıkan Amerikalı modellerin etkileyici duruşunu çağrıştıran koleksiyonda, yüksek belli jean pantolonlar ve takım elbiseler, yoğun krem rengi, lacivert, bordo ve şarap kırmızısı renk paleti, “Z” ve “T” işlemeleri ile güçlü ve özgüvenli görünümler öne çıkıyor.