Sözcü Plus Giriş

14 Şubat Sevgililer Günü yurtta böyle kutlandı

14 Şubat Sevgililer Günü, dün tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Kimi vinçle evlenme teklifi etti, kimi itfaiyeci eşine yangın tüpü hediye etti kimi de ünlü isimlerin şarkıları eşliğinde romantik anlar yaşadı. Aşk haberlerinin yanı sıra kadına şiddete karşı eyleme katılanlar; "Tek taşını al, başına çal" dedi. Ve günün en çarpıcı haberi Büyükada’dan geldi. Türkiye Cumhuriyeti'nde bir ilk yaşandı: Güller suç aleti oldu!

Güncellenme: 10:31, 15/02/2017
14 Şubat Sevgililer Günü yurtta böyle kutlandı

Uzun yıllardır ülkemizde de kutlanılan Sevgililer Günü tüm dünyada birbirini seven çiftler için ilişkilerini kutlamak adına özel bir gün. Çiftlerin kutlama yapmaları için bir başka vesile olan olan Sevgililer Günü'nde sevgililer birbirlerine sürpriz yapmak için yarışa girdi. Ünlü isimlerin de sevgililer için sahneye çıktığı bu günde, yurdun dört köşesinden ilginç evlenme teklifi görüntüleri geldi. Günün en tuhaf haberi ise, Büyükada'da, Sevgililer Günü’nde bir çiçekçiden 600 TL'lik gül çalınması oldu.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SATMAK İÇİN GÜL ÇALDI

İstanbul Büyükada'da, Sevgililer Günü’nde bir çiçekçiden 600 TL'lik gül çalan şahıs önce güvenlik kamerasına sonra da polise yakalandı. Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler A.D isimli şahıs Kınalıada’da yakaladı. Yapılan inceleme sonrası şahsın 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiçekleri satmak için çaldığı öğrenildi.

EBRU GÜNDEŞ SEVGİLİLER İÇİN SÖYLEDİ

ebru

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmir’de konser verdi. Konserde, sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların birdenbire kısmen aşağı çökmesi, kısa süreli paniğe neden oldu. Yaşanan olayın ardından Gündeş, “Buna nazar diyelim, zaten konu ben olunca nazar değmesi de normal” dedi.

EŞE YANGIN TÜPÜ HEDİYESİ

yangintupu

Adana’da yaşayan 31 yaşındaki Gül Güleç, 15 yıllık itfaiyeci eşi 37 yaşındaki Halil Güleç’e 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi olarak yangın tüpü hediye etti.

EROL EVGİN RÜZGÂRI ESTİ

erolevgin

Kartal Belediyesi'nin düzenlediği 14 Şubat Sevgililer Günü programında konser veren ünlü sanatçı Erol Evgin, Kartallıları coşturdu.

İTFAİYECİ USULÜ EVLENME TEKLİFİ

itfaiyeci

Niğde'de Sevgililer Günü'nde bir itfaiyeci, sevgilisine, balkona uzatılan itfaiye merdiveninde evlilik teklifinde bulundu.

ZUHAL OLCAY ‘AŞK’A SÖYLEDİ

zuhal

Mersin’ de 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sahne alan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, sevilen şarkılarını aşk için seslendirdi.

“TEK TAŞINI AL, BAŞINA ÇAL”

eylem

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir grup kadın, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yaptıkları eylemle kadına yönelik şiddeti protesto etti.

eylem2

KONSERDE SÜRPRİZ TEKLİF

sinan

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Kocaeli'de bir alışveriş merkezinde muhteşem bir konsere imza attı. Konserin ardından düzenlenen imza töreninde yaşanan sürpriz evlenme teklifi ise geceye renk kattı.

TIRLA EVLİLİK TEKLİFİ

tir

Çanakkale'nin Biga ilçesinde 27 yaşındaki genç, 1 yıl önce tanıştığı kız arkadaşına  AVM önüne park ettiği tıra astığı “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartla evlenme teklifinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:10:09,