2 yıl sonra komadan çıkan kadın, saldırıyla ilgili gizemi aydınlattı

ABD’de bıçaklı saldırı sonrasında iki yıl komada kalan bir kadın, uyandığında saldırıyla ilgili herkesi şoke eden bir açıklama yaptı.

2 yıl sonra komadan çıkan kadın, saldırıyla ilgili gizemi aydınlattı

ABD'nin Batı Virgina eyaletinde iki yıl komada kalan Wanda Palmer, bilincini yeniden kazandıktan sonra uğradığı saldırıyla ilgili şaşırtan açıklamalar yaptı. Palmer, saldırganın öz abisi olduğunu söyledi.

Abisi David Palmer'ın kendisine vahşice saldırdığını anlatan kadın, geçen hafta komadan çıkar çıkmaz polisi arayarak abisini ihbar etti. Wanda Palmer, Haziran 2020'de abisinin evini basarak kendisine saldırdığını belirtti.

HİÇBİR İZ BULUNAMAMIŞTI

Jackson County Şerifi Ross Mellenger ise, “Olay yerine gittiğimizde onun öldüğünü düşündük. Hiçbir görgü tanığı yoktu, evde başka biri yaşamıyordu, güvenlik kamerası ya da cep telefonu kaydı da yoktu. Elimizde ilerlememizi sağlayacak bir şey yoktu” dedi. Şerif, “Tüm bilgiler kurbandaydı ama o komadaydı. Şimdi konuşabiliyor ve bize gerçekte neler yaşandığını anlattı” ifadelerini kullandı.

Palmer'ın ihbarı üzerine abisi cinayete teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı.

5 ay sonra komadan çıktı, sevgilisinin başka bir kadınla kaçtığını öğrendi İlginizi Çekebilir 5 ay sonra komadan çıktı, sevgilisinin başka bir kadınla kaçtığını öğrendi
Loading...