Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2019 senesine damga vuracak saç trendleri
2019 senesine damga vuracak saç trendleri
Yaz mevsimi yaklaşırken kışın hem ruhen hem de fiziksel ağırlığından kurtulmak isteyen kadınlar canlı ve parlak bir görünüm elde etmek için değişime ilk olarak saçlarından başlıyor. Kadın için saç,sadece ayna karşısında şekil verilen bir aksesuar değil, giyilen kıyafetten ayakkabıya kadar tercihlerini etkileyen bir öneme sahip. Bu tercihi en doğru şekilde yapmak için de işte size ünlülerin kuaförü olarak bilinen Hüseyin Polat'tan 2019 saç trendleri hakkında önemli bilgiler…
Yaşam 7 Mayıs 2019 - 11:19

Kış boyu gördüğümüz koyu küllü kumral rengi bu yaza da damgasını vuracak. Aynı zamanda yüze doğallık katan bu renk, hemen hemen her ten rengine yakışmasıyla da değişiklik isteyenlerin ilk tercihi arasında.
HEM DOĞAL HEM HAVALI GÖRÜNMENİN SIRRI IŞILTILAR

Doğallığın yanı sıra havalı ve daha gizemli görünmek isteyen kadınlar saç önlerine yapılan ışıltılar sayesinde farkın dalık yaratacak. Özellikle koyu kestane ya da küllü saçlara çok yakışan önlerde ki ışıltılar yüze canlılık ve parlaklık katması bakımından da son yıllarda daha sık tercih edilen bir saç akımı.

HER ZAMAN DİKKAT ÇEKEN RENK SARI

Özellikle açık tenliler için biçilmiş bir kaftan olan sarı renk, bu yaz da ön planda. Ancak daha mat görünen kirli sarı ya da beyaz sarının saç geçişlerinde kullanılması etkileyici bir görünümün püf noktası. Bu sebeple canlı sarılar yerini daha belli belirsizlik geçişleri olan beyaz sarı ve mat sarıya bırakmış durumda.

SICAK YAZ AYLARININ SICAK RENGİ BAKIR

Sıcak tonlar arasında en çok tercih edilen bakır ve karamela tonlar da yine kadınların vazgeçilmezi arasında. Haliyle yazın da yine çok göreceğimiz bir başka renk olarak bu tonlar karşımıza çıkıyor. Ancak buradaki önemli nokta koyu saç tabanının üstüne uygulanan yoğun bakır geçişler. Saç aralarına serpiştirilmiş geçişlerle Sıcak tonlar arasında olan bakırın büyüleyici ışıltısını her aynaya baktığınızda fark edeceksiniz.