Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3 şehir 3 adres
3 şehir 3 adres
Türkiye’nin dört bir yanında birbirinden leziz kahvaltı sofraları kuruluyor. Bu mekanları sıralamaya kalkarsak sayfalar yetmez. Fakat yerimiz yettiğince sizler için mini bir rehber hazırladık. İşte 3 şehrin 3 farklı lezzet noktası…
Yaşam 1 Nisan 2017 - 00:13

Türkiye'nin dört bir yanında birbirinden leziz kahvaltı sofraları kuruluyor.
Bu mekanları sıralamaya kalkarsak sayfalar yetmez. Fakat yerimiz yettiğince sizler için mini bir rehber hazırladık. İşte 3 şehrin 3 farklı lezzet noktası…

Ankara

– Ulus'taki ‘Zenger Paşa Konağı'nda manzaraya karşı keyif yaparken bir yandan de enfes lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
– Çankaya'daki ‘Eylül Kahvaltı Salonu'na uğrarsanız mutlaka Siyabolu kavurmalı yumurtayı denemelisiniz.
– Seğmenler'deki ‘Hamlakit', Karadeniz mutfağı meraklıları için mıhlamasıyla dikkat çekiyor.

İstanbul

– Boğaz'a nazır zengin bir ev atmosferinde kahvaltı etmek isterseniz ‘Kale' tam size göre.
– Anadolu Yakası'nda, deniz kenarında yer alan ‘Lacivert', hizmet anlayışı ve zengin mönüsüyle güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal.
– Ortaköy'deki ‘House Cafe', İstanbul'a dair pek çok güzelliği aynı anda gören manzarası, keyifli ortamıyla kahvaltıya ayrı bir anlam katıyor.

İzmir

– Kahvaltıda bir İzmir klasiği olan boyozun tadına bakmak için en doğru adres Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndeki ‘Dostlar Boyoz Fırını'.
– Ege mutfağının her detayını içinde barındıran ‘Morisi Girit Mutfağı' Bostanlı'da.
– Zeytinyağı, birbirinden leziz yeşillikler, peynir çeşitleri, gevrek derken bütün bu güzelliklerin tadını denize nazır bir mekanda çıkarmak isterseniz ‘Bostanlı Denizpark' tam size göre.

Son güncelleme: 00:14 - 01.04.2017