Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
4 aylık ikiz bebeklerini adeta ölüme terk ettiler
4 aylık ikiz bebeklerini adeta ölüme terk ettiler
Rusya'da yaşayan Margarita Yanayeva ve Alexey Yanayeva çifti, 4 aylık ikiz bebeklerini evde bırakıp dört gün süren partiye katıldılar. İkizlerden biri açlıktan hayatını kaybederken, diğeri ise yaşam mücadelesi veriyor.
Yaşam 9 Haziran 2020 - 13:38

Rusya’nın Vilyuchinsk bölgesinde yaşayan 23 yaşındaki anne Margarita Yanayeva ve 35 yaşındaki baba Alexey, 17 haftalık ikiz bebeklerini evde bırakıp dört gün süren içkili partiye katıldılar. İkizlerden erkek olan açlıktan hayatını kaybederken kız bebek ise yaşam mücadelesi veriyor.

ÇOCUKLARINI AÇLIĞA TERK ETTİLER

Dört günlük partiye katılan anne ve kocası, çocuklarını açlığa terk ederken bu süre zarfında kendilerine bakacak kimseyi bulmadılar. Anne katıldığı partide insanların kendisine çocuklarını sorması üzerine çocuklarının koronavirüs kaptığını ve hastanede tedavi altında olduklarını söyledi.

BÜYÜKANNE POLİSE İHBAR ETTİ

Çocukların büyükannesi anne ve babaya ulaşamayınca, çiftin evine gitti. Bebeklerden birinin açlıktan öldüğünü diğerinin de ölmek üzere olduğunu görünce polisi aradı. Polis ile beraber eve gelen sağlık ekipleri, durumu ciddi olan kız bebeği hastaneye kaldırdılar.

20 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİRLER

Haklarında soruşturma açılan anne ve baba suçlu bulunmaları halinde 20 yıl hapis cezası alacaklar.