Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
56 kilo verdi gelin oldu
56 kilo verdi gelin oldu
İzmirli Merve Şenbahar azmetti ve bir buçuk yılda 108 kilodan 52 kiloya düştü. Zayıfladıktan sonra hayatının aşkını bulan genç kadın, obezite ameliyatını gerçekleştiren doktorunu da nikah şahidi yaptı.
Yaşam 16 Ağustos 2016 - 01:01

Çocukluğundan beri fazla kilolarından kurtulamayan 25 yaşındaki İzmirli Merve Şenbahar, kilo surunu yüzünden evlilik fikrinden hep uzak durduğunu söylüyor.

MANSET-RESIMID_2330300

Zayıflamaya karar veren ve obezite ameliyatı olan genç kadın, bir buçuk yılda 56 kilo vererek 108 kilodan 52 kiloya düştü.

Merve'yi ameliyat eden genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Serdar Kaçar “Merve kendi hayatını kendi değiştirdi. Başrolde o var. Nikah şahidi olmayı gururla kabul ettim” dedi.

ZAYIFLADI, HAYATININ AŞKIYLA TANIŞTI

Zayıflamaya başladıktan kısa bir süre sonra “Hayatımın aşkı” dediği Yasin Demirhan'la tanışıp evlenmeye karar verdi.

DOKTORUM BENİM KAHRAMANIM

MERVE Şenbahar, kendisini ameliyat eden ve “O benim kahramanım. Hayatımın dönüm noktasını bana yaşatan kişi” dediği genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Serdar Kaçar'ı nikah şahidi yaptı. Şenbahar “Eğer zayıflamadan önce tanışsaydım eşim beni beğenmezdi. Kiloluyken kendimi beğenmiyordum ama şu an aynaya baktığımda çok mutluyum. Şimdi yuvamı kuruyorum” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.