Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ABD’de yine öğrenci istismarı! Kadın öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişki sırasında yakalandı
ABD’de yine öğrenci istismarı! Kadın öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişki sırasında yakalandı
Amerika'da öğretmenlerin öğrencilere yönelik cinsel istismar haberleri her geçen gün artıyor. Gündüz saatlerinde bir otomobilin içinde öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren kadın öğretmen, suçüstü yakalandı.
Yaşam 18 Şubat 2018 - 18:52

ABD’nin Güney Carolina eyaletinde öğrencisi ile cinsel ilişkiye giren kadın öğretmen yakalandı. Gözaltına alınan öğretmen, çıkarıldığı mahkeme sonrası tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Greenville kentinde polis ekibi gündüz vakti yol kenarına park edilmiş bir araçtan şüphelenip aracı kontrol etti. Polisler, aracın içinde yarı çıplak bir şekilde bir çiftin ilişkiye girdiğini görünce çiftten kimliklerini göstermelerini istedi. 16 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişkiye girdiği ortaya çıkan 27 yaşındaki biyoloji öğretmeni Elizabeth Heaton Taylor, polis tarafından gözaltına alındı.

greenville-county-sheriffs-office

MEĞER İLK KEZ DEĞİLMİŞ

Cezaevine giren öğretmenin, gözaltına alındığı sırada polise yanlış kimlik bilgisi verdiği ve daha önce de 17 yaşında başka bir öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Çalıştığı liseden kovulan öğretmenin, reşit olmayan kişilerle ilişkiye girdiği ve polise yanlış bilgi verdiği için üç ayrı suçtan yargılanacağı belirtildi.