Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahşap ve çiçeğin muhteşem buluşması
Ahşap ve çiçeğin muhteşem buluşması
Yaz aylarında, çıplak ayaklarınızla bastığınız ahşap verandalar, üzerine oturup limonatanızı yudumladığınız bambu koltuk takımları ve ona eşlik edecek çiçekler, sıcak havanın tadını evinizdeyken de çıkarmanızı sağlayacak. Özellikle bahçeli bir eviniz ya da geniş bir terasınız varsa, hamaklar, salıncaklar, güneş enerjisiyle çalışan neşeli ışık tasarımları keyifli bir yaz geçirmenize yardımcı olacak.
Yaşam 15 Temmuz 2017 - 01:38

Birgan BİLEKE

Balkon keyfi!

Evinizde balkon keyfi yapmayı sevenlerdenseniz, mutlaka oturma guruplarına yazın enerjisini yansıtan minderler yerleştirin. Yaşam alanınıza eğlence katmak için de kapanınca masa açılınca da tavla ve satranç masası olabilen masalar da özellikle oyun seven ev sahiplerine hitap ediyor.

buyuk

Bitki enerjisi bir başka

Eğlenceli saksılara özenle yerleştirilmiş yaz çiçekleri, balkonları renklendiriyor. Fakat çiçek seçerken bakımı kolay ve sıcağa dayanıklı bitkileri tercih etmenizde yarar var. Çünkü tatile çıktığınızda aklınızın çiçeklerinizde kalmamasının tek yolu bu… Bu noktada size bir de alternatif sunmak gerekirse, uykuya olumlu etki eden ve sakinleştirici sardunya çiçeği, farklı renkleriyle size iyi gelebilir.

sardunya