Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aldatan eşi yakalayan yatak yapıldı
Aldatan eşi yakalayan yatak yapıldı
İspanya'da bir firma, geliştirdiği yatak modeliyle sadakatsiz eşleri yakalatmayı vaad ediyor.
Yaşam 16 Nisan 2016 - 11:46

Yapılan araştırmalarda İspanyolların sadakatsiz çıkması, bir yatak firmasını harekete geçirdi. Durmet isimli firma, aldatan eşi yakalayan bir sistem geliştirerek yeni bir model geliştirdiklerini duyurdu.

‘ŞÜPHELİ HAREKETLERİ’ TESPİT EDİYOR

Sputnik’in haberine göre, Son yapılan araştırmalarda, İspanyolların Avrupa'nın ‘en sadakatsiz'i çıkması üzerine beyin fırtınasına başlayan Durmet ekibi, gün içinde meydana gelen ‘şüpheli' hareketleri mobil aplikasyonuyla kullanıcıya ileten bir yatak geliştirdi.

‘Smarttress' adı verilen yatağın normal bir yataktan farkı olmadığını belirten Durmet sözcüsü José Antonio Muiños, The Local'a yaptığı açıklamada, farkın alt tarafa yerleştirilen tespit sistemi olduğunu söyledi.

Yatağı yurtdışında da satmayı planladıklarını ifade eden Muiños ,”Yataklarımızın dünyanın dört bir yanında ilgi çekeceğini düşünüyoruz çünkü ‘aldatan eşleri' tespit etmek için tasarlanan tek sistem bu” diye konuştu.