Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alternatif düğün davetiyesi önerileri
Alternatif düğün davetiyesi önerileri
Eğer klasik düğün davetiyesi seçeneklerinden sıkıldıysanız, size harikulade bir önerimiz olacak...
Yaşam 13 Nisan 2017 - 13:54

Evlilik süreci içerisindeyseniz ve yavaş yavaş davetiyelere bakmaya başladıysanız, aslında alternatif nikah davetiyelerinden haberdarsınız demektir. Ama burada özellikle bahsediyor olmamızın sebebi, sanıldığı gibi uçuk bütçelere mal olmadığını belirtmek…

ALTERNATİF DÜĞÜN DAVETİYESİ NEDİR?

Davetiyelerinizi ‘tasarım' adı altında herhangi bir yere yaptırabileceğiniz gibi, alternatif nikah davetiyelerini ‘Mutlu Gün Bağışı' adı altında pek çok vakıfa destek olarak da yaptırmanız mümkün. Vakıf denildiği zaman öyle hemen gözünüz korkmasın, tasarım davetiyelerden daha şık ve hepsinden önemlisi kendinizi daha işe yarar hissedeceğiniz onlarca seçenek mevcut.

Eğer siz de mutlu gününüzde raflarda unutulacak bir kağıt parçası yerine, ihtiyacı olana dokunabilmek, doğaya, insana, hayvanlara bir nebze de olsa fayda sağlayabilmek isteyenlerdenseniz o halde nikah davetiyesi seçeneklerine gönül rahatlığı ile bu vakıflardan birini ekleyebilirsiniz.

Nikah davetiyenizi seçtiyseniz de, alternatif nikah şekerleriyle de, birbirinden kıymetli vakıflara destek olabilirsiniz. TEMA Vakfı, Lösev, Koruncuk, Tohum Otizm, TOÇEV gibi daha pek çok alternatif mevcut…

Kaynak: Bana Bunlarla Gel