Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amerika’dan tatile gelen model İstanbul’da camdan düştü
Amerika’dan tatile gelen model İstanbul’da camdan düştü
Amerika'dan İstanbul'a tatile gelen model Alexandra Sabuncu (23) 5. katta bulunan evden düştü. Kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan genç modelin alkolün etkisiyle balkondan düşmüş olabileceği değerlendiriliyor.
Tugay SADAY
Yaşam 17 Temmuz 2018 - 22:10

Türk asıllı John Sabuncu’nun modellik yapan 23 yaşındaki kızı Alexandra Sabuncu Amerika’nın Florida eyaletinden tatilini arkadaşlarıyla geçirmek için geçen gün Türkiye’ye geldi. Önceki gün arkadaşlarıyla Taksim’de buluşan genç model bir süre eğlendikten sonra iki arkadaşıyla birlikte Beşiktaş’taki bir eve geçti. Evde  Dünya Kupası maçına izleyen gençler bir süre alkol almaya başladı. İddialara göre, Sabuncu aldığı alkolün etkisiyle 5. kattaki evin camından dengesini kaybedip aşağı düştü. Sabuncu’nun düştüğünü ilk etapta fark etmeyen arkadaşları bir süre sonra camın açık olduğunu fark ederek aşağı baktıklarında büyük şok yaşadılar. Genç modeli kanlar içerisinde gören arkadaşları sağlık ekiplerine haber verdi.

image3

Sabunucu kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesine alınırken, polis ekipleri ise olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında evde bulunanların bilgisine başvuran ekipler,  Sabuncu’nun aldığı alkolün etkisiyle dengesini kaybederek düşmüş olabileceği üzerinde duruyor.

Son güncelleme: 07:20 - 18.07.2018