Amine Gülşe; Walt Disney’den teklif aldım

2014 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması’nda birinci olan Amine Gülşe’nin şansı bir açıldı pir açıldı. Bir dönem Adriana Lima’ya benzerliğiyle gündeme gelen Gülşe, sonrasında Mesut Özil’le yaşadığı aşkla konuşulmaya başlandı. İsveç doğumlu güzel şimdilerde de bir ayakkabı firmasının yüzü olarak karşımızda. Amine ile kariyeri ve hayattan beklentileri üzerine konuştuk...

Amine Gülşe; Walt Disney’den teklif aldım

– İlk kez bir markanın yüzü oldunuz… Bu teklifi kabul ederken göz önüne aldığınız kriterler nelerdi?
Aldığım iş tekliflerinde her zaman öncelikli olarak teklifi yapan markanın bir parçası olabilmek ve onu sahiplenmek konusuna çok önem verdim. Bu gibi tekliflerde benim için kendimi markaya yakın hissetmek her şeyden önce gelir. Deichmann da globalde birbirinden farklı, ünlü starlarla çalıştı. Üstelik bu markayı İsveç'te yaşadığım yıllardan beri biliyor ve takip ediyordum. Bana teklif gelince çok heyecanlandım ve hemen kabul ettim. Markanın 2017-18 Sonbahar/Kış kampanya yüzü olmak benim için gurur verici oldu.

– Dünyaya ülkemizi tanıtan firmanın yüzü olmak neler hissettiriyor?
Uzun zamandır birçok markadan reklam kampanyası teklifi geliyordu fakat menajerlerimle birlikte bu konuda hiç acele etmemeye karar verdik ta ki Deichmann gibi global bir markadan teklif gelene kadar… Markayı yakından takip ettiğim için teklif geldiğinde çok fazla da düşünmedik ve ortaya mutlulukla çalıştığım bir proje çıktı.

– Firmanın size teklif getirme nedenlerini nasıl yorumluyorsunuz?
Açıkçası bunu marka yetkililerine sormanız gerek. (Gülüyor)

– Biraz da çekim sürecini anlatır mısınız? Neler yaşadınız kamera karşısında?
Bu projede kendi alanında en iyi isimlerin bir araya geldiği güçlü bir ekiple çalıştım.
Marka yöneticileri de harika insanlar… Çalışmaya önce fotoğraf çekimiyle başladık; ardından da reklam çekimlerimizi gerçekleştirdik. Her iki çekim de gerçekten çok keyifli geçti. Reklam filmimize de bu pozitif enerjinin yansıdığını düşünüyorum.

Jasmin karakteri için teklif geldi

– Yurtdışından teklif alıyor musunuz?
Yurtdışından özellikle de Amerika'dan birçok önemli teklif geliyor. Geçtiğimiz aylarda da Jasmin karakteri için Walt Disney'den teklif geldi. Bu proje için deneme çekimine katıldım. Yetkililer bu süreçte özellikle benim ismime yapılan vurguyu anlattılar. Bu yorumlarda uluslararası bir oyuncu olma hedefimi doğruladı.

jasmin

Ünlü olduğum için kaybettiğim tek konu Özel hayat

– Ünlü olduğunuz için hayatta kaybettiğiniz neler var?
Kaybetmek değil de etkilendiğini düşündüğüm tek konu var; o da özel hayat… Bu sadece ilişki anlamında değil, ünlü olunca yaptığın her şey de gözler önünde oluyor ve bu da özel hayatı etkiliyor.

Güzel niyet güzelliğin tanımıdır

– 2014 yılında Miss Turkey'de birinci seçilmiş bir isim olarak güzelliğin tanımını yapar mısınız?
Güzellik herkeste farklı algı yaratır. Fiziksel özellikler yerine göre önemlidir ama geçicidir. Benim için iç güzelliği, sadelik, samimiyet, güzel niyetten oluşur. Bu kavramlar da güzelliğin tanımıdır.

deichmann_13_22407

Hayalimdeki senaryoyu  gelmedi

– Yeni sezon için planlarınız neler?
Hayalimdeki senaryo henüz gelmedi. Nişanlım Mesut (Özil) da orada olduğu için ben de oyunculuğumu geliştirmek adına onun yanına gidip akademik eğitim almayı planlıyorum.

Takipçilerimle çok özel bir bağ kurduk

– Sosyal medya hesabınız üzerinden ahlaksız teklifler aldığınız oldu mu?
Bugüne kadar olmadı. Takipçilerimle çok özel, samimi bir bağ kurduk. Bu etkileşimden dolayı kendimi çok özel hissediyorum.

deichmann_20_22886

Yapmış olduğum işler hayatımı değiştirdi

– Türkiye'de yaşamaya başladığınızdan itibaren hayatınızda neler değişti?
Türkiye taşındıktan hemen sonra Miss Turkey yarışmasına katıldım. Yarışmanın vermiş olduğu milli sorumluluk beni çok daha olgunlaştırdı ve geliştirdi. Sonrasında da iki farklı dizide başrol oynadım. Tüm bunlar tabii ki insanın hayatını fazlasıyla değiştiren projeler Aslında Türkiye'ye taşınmak değil de yapmış olduğum ve dahil olduğum işler hayatımı değiştirdi diyebilirim. Ancak bu değişim sadece herkesin tanıdığı biri olmak dışında başka hiç bir farklılığa sebep olmadı, olamaz da.

Loading...