Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anne acısından tüm vücudunu dövmeyle kapladı
Anne acısından tüm vücudunu dövmeyle kapladı
Manavgat'ta tatil yapan 59 yaşındaki İngiliz turist Paul Allen'ı görenler şaşkınlığa uğruyor. Zira, Allen'ın tüm vücudu dövmelerle kaplı... 10 yıl önce annesini kaybettiğini belirten Allen, üzüntüsünden vücuduna dövme yaptırmaya başladığını söyledi.
Yaşam 9 Kasım 2018 - 12:26

Antalya’da Side turizm bölgesindeki 5 yıldızlı otelde kız arkadaşıyla tatil yapan Paul Allen, bütün vücuduna yaptırdığı dövmelerle yerli-yabancı turistlerin dikkatini çekti. Kollarının, bacaklarının ve vücudunun tamamının yanı sıra yüzü ile başı da yaptırdığı renkli dövmelerle kaplı olan Allen, 10 yıl öncesine kadar vücudunda dövme bulunmadığını söyledi. Annesini 2008 yılında kaybettiğini anlatan Allen, acısını unutmak için arkadaşının önerisiyle vücuduna dövme yaptırmaya başladığını kaydetti. Dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğunu dile getiren Allen, “Geçen 10 yılda ellerim ve ayaklarım dahil vücudumun her yerine dövme yaptırdım” dedi.

paulallen
YİNE GELECEK

Antalya’ya kız arkadaşının önerisiyle ilk defa tatile geldiğini anlatan Paul Allen, Side’yi sevdiğini söyledi. Sadece 5 günlük tatil yapabildiklerini kaydeden Allen; Apollon Tapınağı’nı, antik tiyatroyu, müzeler ile diğer yerleri gezdiğini ve alışveriş yaptığını belirtti. Dergi ve broşürlerden Antalya’da gezilecek çok fazla yer olduğunu gördüğünü dile getiren Paul Allen, gelecek yıl tatillerini yine burada yapacaklarını söyledi.

paulallen3
paulallen4DHA

Son güncelleme: 14:25 - 09.11.2018