Antalya’da ilginç anlar… Rus turistler şaşırttı!

Antalya'da tatil yapan Rus Vledlena Lazko ile Diana Leksakova, Konyaaltı Varyant'tan geri geri yürüyerek sahile kadar geldi. Neden geri yürüdüklerini açıklayan iki Rus turist herkesi şaşırttı.

Antalya’da ilginç anlar… Rus turistler şaşırttı!

Antalya’da tatil yapan Rus Vledlena Lazko (22) ile Diana Leksakova (20), Konyaaltı Varyant’tan geri geri yürüyerek sahile kadar geldi. Şaşkın bakışlar arasında geri geri yürüyerek denize giren Rus turistler, denizden yine geri geri çıktı.

(FOTO: DHA)

1 aydır Antalya’da denizin ve güneşin tadını çıkardıklarını anlatan iki arkadaş, sisteme ve düzene ters bir şeyler yapmak istediklerini, bu nedenle geri geri yürüdüklerini anlattı.

(FOTO: DHA)

Diana Leksakova, amaçlarının insanlara alışmış olduklarının dışında bir şeyler göstermek olduğunu söyledi. Leksakova, şöyle konuştu:

“Alışagelmiş bir düzeni yaşayan insanların beni nasıl algıladığıyla ilgili bir deney yapmak istedim. Normalin dışına çıkınca insanlara anormal geliyor ve bizi normale döndürmeye çalışıyorlar. Geri geri yürümeyi de bunun için yapıyorum. Çünkü alışılanın dışında bir şeyi hem insanlara hem kendime tattırmak istiyorum. Sadece ters yürüme değil, çivilerin üzerinde de yürüyoruz. Beynimizin seviyesini daha üst düzeye çıkarabilmek için çalışıyoruz.”

(FOTO: DHA)

Arkadaşına geri geri yürümesinde eşlik eden Vledlena Lazko ise okuduğu kitaptaki bir cümleyi hayatına adapte etmek istediğini söyleyerek, “O kitapta alışkanlıklarınızın dışına çıkın yazıyor. O yüzden biz de geri geri yürümeyi deniyoruz. Görenlere ilginç geliyor” diye konuştu. (DHA)

Loading...