Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avustralyalı mücevher tasarımcısından 2 bin pırlantalı vibratör
Avustralyalı mücevher tasarımcısından 2 bin pırlantalı vibratör
Avustralyalı mücevher tasarımcısı, yaptığı bir 1,8 milyon dolarlık vibratörle en pahalı zevkler başlığı altına yeni bir ürün ekledi.
Yaşam 3 Haziran 2018 - 13:22

Yapımı 15 yıl süren elmas kaplı vibratör için 2 bin tane kraliyet mavisi safir ve çok nadir pembe elmaslardan oluşan bir koleksiyon kullanan Avustralyalı mücevher tasarımcısı Colin Burn dünyanın en pahalı seks oyuncağının 1,8 milyon dolarlık bir değere sahip olduğunu açıkladı.

avustralya

15 yıllık bir çalışma sonrasında ortaya çıkardığı vibratör hakkında New York Post’a konuşan Burn, “Benim ilham kaynağım insanların değerlerini gösteren bir şey yaratmaktı” şeklinde bir açıklamada bulundu. Vibratörün üst kısmında bulunan bir mekanizma yardımıyla üzerindeki değerli taşlar ortadan kaybolurken, yarım kilonun biraz üzerinde bir ağırlığı olan ve Peral Royale adı verilen vibratör için şimdiye kadar bir dizi Rus kuyumcu ve hip-hop topluluğu üyesinin devreye girdiği belirtildi.