Reklamsız Sözcü

Başparmağınızın şekli kişiliğinizi ele veriyor!

1 Fiziksel özellikleriniz ve kişiliğiniz arasında bir bağ olduğunu biliyor muydunuz? Farkına varmadığımız birçok karakteristik özelliğimizi aslında parmaklarımız ele veriyor.Şimdi başparmaklarınıza dikkatlice bakın, şekilleri karakteriniz hakkında hiç beklemediğiniz kadar doğru sonuçlar verebilir.
2 Eğer başparmağınızın üst kısmı, altından daha genişse azimli ve hırslı bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Sıradanlıktan hoşlanmazsınız ve en iyisi olmayı hedeflersiniz. Planlı bir şekilde ideallerinizi yapmaya çabalar ve başardığınızda mütevazı bir tutum sergilersiniz.
3 Başparmağınızın alt ve üst kısmı eşit ise dengeli bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Bardağın her zaman dolu tarafından bakabilen, sorunların üstesinden geldikten sonra hayatına devam eden bir yapınız var. Sakin ve sevdikleriyle vakit geçirmeyi seven kişiliğinizle, karşınızdaki insanları mutlu etmemeniz kaçılmaz.
4 Eğer başparmağınızın alt kısmı, üstünden daha genişse kendinden emin, ayakları yere sağlam basan bir karakteriniz var demektir. Tutkulu ve verdiğiniz sözlerin arkasında durabilen bir kişiliğe sahipsiniz.
5 Esnek bir başparmağa sahipseniz, değişimden ve gelişimden korkmayan, kolay adapte olan bir kişiliğiniz var demektir. Her zaman yeni düşüncelere açıksınız.
6 Başparmağınız düz bir yapıdaysa, baskın ve dürüst bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Sadık, iyi bir konuşmacı ve dinleyici olmakla beraber kendinden emin tavırlarınızla hedeflerinize ulaşma konusunda başarılı bir tutum sergilersiniz. Sır saklama konusunda da sizden iyi bir dost yok.