Sözcü Plus Giriş

Batman’da korkunç olay! Kadının arkasından motosikletle yaklaştı, vurdu ve kaçtı

Artık hepimizin canına tak etti! Kadına, erkeğe, hayvana, çocuklara şiddet artıyor, şiddet kültürü toplumda korkunç bir çürümeye neden oluyor. Son olarak Batman'dan gelen ve insanın kanını donduran görüntülerde motosikletli bir erkek yolda yürüyen bir kadına acımasızca tekme attı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Devrim Akçakaya, motosikletin hızı ve tekmenin şiddetiyle sarsıldığı görüldü. Olaya şahit olan yurttaşlar, Akçakaya'nın yardımına koşarken, genç kadının canına kast eden şahıs kayıplara karıştı.

Güncellenme: 22:49, 02/08/2018
Batman’da korkunç olay! Kadının arkasından motosikletle yaklaştı, vurdu ve kaçtı

Türkiye’nin her yerinden toplumun sinirlerini alt üst eden şiddet, cinayet, kavga haberleri gelmeye devam ediyor.

Son görüntüler Batman’dan geldi. Geçtiğimiz günlerde (27-07-2018) gerçekleştiği ortaya çıkan korkunç olayda motosiklet kullanan bir erkek, yolda yürüyen ve adının Devrim Akçakaya olduğu öğrenilen kadının arkasından hızla yaklaşıp sert bir tekme atıyor.

dehset1
Tekmenin şiddetiyle savrulan kadın yere yığılıp bayılıyor. Korkunç olaya şahit olan esnaf ise koşarak Akçakaya’nın yanına gidiyor ve yardım etmeye çalışıyor.

Olay ilk önce kaza olarak değerlendirildi. Ancak güvenlik kameralarından edinilen görüntüler kaza değil bilinçli bir hareket olduğunu ortaya çıkardı.

İŞTE GÖRENLERİ DEHŞETE DÜŞÜREN O ANLAR 

 

Yayınlanma Tarihi:16:50,