Sözcü Plus Giriş
GALERİ Bayram mesajları ile sevdiklerinizi kutlayın! En güzel, kısa ve resimli Ramazan bayramı mesajları... 24 Mayıs 2020 13:09
1 Hatırlamanın değerli olduğu bu bayramda, sevdiklerimizden uzak olsak da bayram mesajları sayesinde ''Ramazan Bayramınız mübarek olsun'', ''iyi bayramlar'' dileklerimizi iletebiliriz. Sevdiklerini görme imkanı olmayanlar sosyal medya, SMS, Twitter, Facebook, Whatsapp gibi ortamlardan yakınlarının bayramını resimli ya da anlamlı bayram mesajları ile kutladı. Sizler için en anlamlı ve güzel resimli bayram mesajlarını derledik.
2 Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Ramazan bayramınız mübarek olsun.
3 Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
4 Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.
5 Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.
6 Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
7 Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
8