Bebek giyim markası corona virüsü nedeniyle teklifleri beklemeye aldı

Bebek giyiminde 1900'lü yılların tarzını yansıttığı bebek elbisesi modelleriyle dünyada birçok ülkeden büyük ilgi gören markanın kurucusu Ahsen Erçetin, Arap ülkelerinden gelen teklifleri corona virüsü nedeniyle beklemeye aldıklarını belirtti.

Bebek giyim markası corona virüsü nedeniyle teklifleri beklemeye aldı

Ahsen Erçetin, Türk stili bebek elbisesinde, tasarımlarının büyük ilgi gördüğünü ve gördükleri ilgiden memnun olduklarını açıkladı. Türk markası Mama Latte Bonnet 1900'lü yılların tarzını modern çizgilerle birleştirdiği bebek elbisesi modelleriyle Arap ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Pandemi nedeniyle sipariş alamadıklarını belirten markanın kurucusu Ahsen Erçetin, “Arap ülkelerinin yoğun ilgisinden çok memnunuz ancak ısrarlara rağmen yeni sipariş alımlarını durdurduk” dedi.

BİR ÇOK ÜLKEYE İHRAÇ EDİLİYOR

Geleneksel tasarımların, günümüze uyarlandığı elbiselerin dünyada birçok ülkeye ihracatını yapan firmanın kurucusu Ahsen Erçetin, kendi kızına tasarladığı elbiselerle çıktığı bu yolda bir dünya markası halinde geldi. Kızına elbise seçerken, geleneksel modellerde elbise üretilmediğini fark eden Ahsen Erçetin, markasını kurarak, kendi tasarımlarından oluşan elbiseler üretmeye başladı. Tasarım elbiselerine gelen yoğun taleplerle ilgili açıklama yapan Ahsen Erçetin “Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok Arap ülkesinden çok yoğun bir biçimde çalışma teklifleri geliyor. Pandemi nedeniyle anlaşmaları beklemeye aldık. Bu süreçte tek önceliğimiz çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığıdır. Gerekli önlemleri olarak, kontrollü biçimde üretimlerimize devam edeceğiz. Ürünlerimizin tamamı sağlık prosedürlerine uygun olarak üretilmekte olup sağlık sertifikalıdır. Elbiselerimizi organik iplik ve boya kullanarak üretiyoruz” dedi.