Beden dili uzmanı yorumladı: “Meghan Markle rol yapıyor”

Önde gelen bir beden dili uzmanı, Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, haziran ayında Kraliçe II. Elizabeth'in Platin Jübile'sinde "zorla gülümsediğini" öne sürdü.

Beden dili uzmanı yorumladı: “Meghan Markle rol yapıyor”

2020 yılında eşi Prens Harry (37) ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılan eski aktris Meghan Markle (40), aldıkları bu kararla medyanın ve insanların epey ilgisini çekmişti.

Yaşamlarına ABD’de devam eden çift, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki 70. yılını kutlamak amacıyla düzenlenen Platin Jübile’ye katılarak uzun zaman sonra aileyle buluşmuştu.

Daily Star’da yer alan habere göre, beden dili uzmanı olan Mollie Birney de, Markle’ın tören sırasında kesinlikle rahat olmadığını söylüyor.

Meghan Markle, Prens Harry…

Birney, “Törende en çok etkilendiğim şey, Meghan’ın gülümsemesinin baştan sona kesinlikle sarsılmaz olması.”

Kate Middleton (Prens Harry’nin abisi Prens William’ın eşi) koltuğuna doğru yürürken Meghan ile göz temasından kaçınıyor gibi görünüyor ancak Meghan’ın gülümsemesi sabit.”

The List ile yaptığı röportajda uzman, Kate’in görünüşte onu “görmezden gelmesine” rağmen Meghan’ın “gülümsemeye devam ettiğini” iddia etti.

Uzman, “Meghan’ın etrafındaki başka kimse de gülmüyor, bu yüzden gerçekten göze çarpıyor. Aslında, numara yapıyor” diyerek Sussex Düşesi’nin içinde bulunduğu durumdan pek de memnun olmadığının altını çizdi.

 

Meghan Markle yardım için gittiği Afrika'da moda çekimi mi yaptı? İlginizi Çekebilir Meghan Markle yardım için gittiği Afrika'da moda çekimi mi yaptı? Meghan ve Harry'ye eleştiri yağmuru: 'Felaket tellalı gibiler' İlginizi Çekebilir Meghan ve Harry'ye eleştiri yağmuru: 'Felaket tellalı gibiler' Meghan Markle ve Prens Harry hakkında yazılan kitap şok etkisi yaratabilir İlginizi Çekebilir Meghan Markle ve Prens Harry hakkında yazılan kitap şok etkisi yaratabilirLoading...