Bensu Soral, evlilik kararını ve yerini açıkladı

Bensu Soral, sevgilisi Hakan Baş ile evlilik tarihinin ve yerinin kesinleştiğini söyledi. Güzel oyuncun nikâhı yurt dışında kıyılacak.

Bensu Soral, evlilik kararını ve yerini açıkladı

Oyuncu ablası Hande Soral‘ın desteğiyle dizi sektöründe yer bulan ve kısa sürede Türkiye’nin yeni nesil oyuncuları arasında kendisine iyi bir edinen Bensu Soral, evli ünlüler kervanına dahil olmaya hazırlanıyor.
bensusoral0
Bir süredir Hakan Baş adlı iş adamıyla birliktelik yaşayan Soral, önceki gün ünlü dostlarının katıldığı bir partide ev sahipliği yaptı. Gecenin sonunda sevgilisi Baş ile el ele mekândan çıkan Soral, magazin gazetecilerinin sorularını yanıtladı.

bensu-soral-sli-yGüzel oyuncu, “Evleniyoruz. 2018 Eylül için hazırlıklarımız başladı. Avusturya’da evleneceğiz” dedi.  Öte yandan Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral'ın oyuncu Alina Boz ile aşk yaşadığı iddialarına da “Bilgim yok ama yakışırlar. Alina'yı seviyorum” diyerek onay verdi.

Hakan Baş'tan Bensu Soral'a evlenme teklifi! İlginizi Çekebilir Hakan Baş'tan Bensu Soral'a evlenme teklifi! Bensu Soral güzellik sırrını açıkladı İlginizi Çekebilir Bensu Soral güzellik sırrını açıkladı