Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bensu Soral, evlilik kararını ve yerini açıkladı
Bensu Soral, evlilik kararını ve yerini açıkladı
Bensu Soral, sevgilisi Hakan Baş ile evlilik tarihinin ve yerinin kesinleştiğini söyledi. Güzel oyuncun nikâhı yurt dışında kıyılacak.
Yaşam 26 Aralık 2017 - 22:06

Oyuncu ablası Hande Soral‘ın desteğiyle dizi sektöründe yer bulan ve kısa sürede Türkiye’nin yeni nesil oyuncuları arasında kendisine iyi bir edinen Bensu Soral, evli ünlüler kervanına dahil olmaya hazırlanıyor.
bensusoral0
Bir süredir Hakan Baş adlı iş adamıyla birliktelik yaşayan Soral, önceki gün ünlü dostlarının katıldığı bir partide ev sahipliği yaptı. Gecenin sonunda sevgilisi Baş ile el ele mekândan çıkan Soral, magazin gazetecilerinin sorularını yanıtladı.

bensu-soral-sli-yGüzel oyuncu, “Evleniyoruz. 2018 Eylül için hazırlıklarımız başladı. Avusturya’da evleneceğiz” dedi.  Öte yandan Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral'ın oyuncu Alina Boz ile aşk yaşadığı iddialarına da “Bilgim yok ama yakışırlar. Alina'yı seviyorum” diyerek onay verdi.