Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berko İlaç’tan ‘Yaşam Hakkı – Duvar’ Projesine Destek
Berko İlaç’tan ‘Yaşam Hakkı – Duvar’ Projesine Destek
Berko İlaç, yeni nesil bir sosyal sorumluluk projesi olan “Hayvanlar ve Biz” sergisine destek olmanın mutluluğunu yaşıyor. Pink Floyd'un solisti Roger Waters’ın da desteğiyle, tüm dünyaya sesini duyurmayı hedefleyen “Hayvanlar ve Biz” sergisinin lansman şarkısı, 15 milyonun üzerinde izlendi.
Yaşam 14 Mayıs 2018 - 16:58

Berko İlaç, bu yaklaşımından yola çıkarak desteklediği, İZEV'in (İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı) “Hayat ve Biz” projesinin ikinci etabı olan “Hayvanlar ve Biz” sergisinin bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Projeyi dünyaya tanıtacak olan lansman şarkısı ise Roger Waters’ın desteğiyle “Another Brick in The Wall” oldu. Pink Floyd’un solisti Roger Waters, 1979 yılında piyasaya çıkardıkları “The Wall” albümündeki “Another Brick in The Wall” isimli kült şarkısının haklarını, dünyada ilk kez bu proje için İZEV'e verdi ve dünyada ilk kez “The Wall” şarkısı için farklı bir dilde söz yazıldı. “Yıkılmak Zorunda Olan Zihinlerdeki Duvar!” diyen “Yaşam Hakkı – Duvar” şarkısında ve video klibinde; Selda Bağcan, Funda Arar, Kubat, Koray Avcı ve Yavuz Dizdar gibi ünlü isimler yer aldı.

“Zihinsel engelli” olarak tanımlanan çocuk, genç ve yetişkin “farklı” bireylere yönelik tüm negatif algılamaları dönüştürmeyi hedefleyen bu değerli projenin destekçileri arasında yer alan firma, projeyi en başından beri desteklemenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.