Sözcü Plus Giriş
GALERİ Bileğinizdeki çizgiler ne anlama geliyor? 12 Kasım 2017 03:19
1 Avuç içimizdeki çizgilerin ne anlama geldiğini birçoğumuz biliyoruz. Peki bileğinizdeki çizgilerin anlamını daha önce hiç araştırmış mıydınız?
2 Bileğinizdeki çizgiler ne anlama geliyor?
Bileğimizde 3 ya da 4 adet çizgi bulunur. Bu çizgiler tıpkı avuç içi çizgilerimizde olduğu gibi hayatımıza dair ipuçları barındırır.
3 1. Çizgi: Sağlık çizgisi
Bileğimizde bulunan birinci çizgi en önemli çizgidir. Bu çizgi sağlığı temsil eder. Eğer çizgiler arasında boşluk varsa bu durum sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.
4 2. Çizgi : Varlık çizgisi
Varlık çizgisi olan ikinci çizgi zengin olacak mıyım sorularınızın yanıtı olabilir. Kesintisiz ya da ara ara kesintilere sahip bir çizgi maddi durumunuzun iyi olacağını gösterir.
5 3. Çizgi: Kariyer çizgisi
Bu çizgi kesintisiz bir şekilde sürüyorsa kariyerinizde başarılı bir yükseliş yaşayacaksınız demektir. Derin ve kalın ilerleyen çizgi ise toplum içinde saygın bir konuma sahip ve çevrenizde sözü geçen biri olacaksınız anlamına geliyor.
6 4. Çizgi: Ömür çizgisi
Dördüncü çizgi çoğu insanda bulunmuyor. Eğer dördüncü çizgiye sahipseniz ve bu çizgi kesintisiz ilerliyorsa uzun bir yaşam süreceksiniz demektir.