Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir ilk! The Look Of The Year birincisi Türk Model oldu
Bir ilk! The Look Of The Year birincisi Türk Model oldu
İtalya'nın önemli model yarışmalarından biri olan The Look Of The Year birincisi Türk model oldu.
Yaşam 11 Aralık 2019 - 10:27

Modayı yaratan, modaya teşvik eden ve modayı profesyonel olarak iş edinen insanları bir araya getiren, İtalyanin en önemli yarışmalarından The Look Of The Year, 7 Aralık 2019 tarihinde Malta’da dünyanın her yerinden gelen modellerin katılımı ile gerçekleşti.

Tanınmış modacıların ve dünyaca ünlü model ajans sahiplerinin jüri koltuğunda oturduğu yarışmada ülkemizi Onur Alp Cam ve Melike Yanlız temsil etti. Modeller dört gün boyunca farklı modacıların show kostümleriyle jüri karşısına çıktı.

YARIŞMANIN BİRİNCİSİ SEÇİLDİ

Fashion TV ve İtalyan kanallarının yayınladığı final gecesinde, kadınlarda Kübalı model Jennifer Sanchez Aquilar ve erkeklerde ülkemizi temsil eden 21 yaşındaki Onur Alp Cam jüriden tam puan aldı ve yarışmanın birincisi seçildi.

Yarışma bitiminde AltaRoma Fashion Week ve Newyork Fashion Week’e davet edilen yakışıklı model, önümüzdeki günlerde yurtdışında ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor.

Etiketler