Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir kaşık kendisine, bir kaşık kargaya!
İbrahim Gümüş, İstanbul'da bir lokantada yemek yiyordu. Masasına birden karga kondu. Gümüş, çoğu kişinin yaptığı gibi kargayı kovmadı. Pilavını paylaştı, su içirdi. Gümüş'ün görüntüleri kısa sürede sosyal medyada binlerce kişiye ulaştı.
Yaşam 28 Nisan 2018 - 18:14

İbrahim Gümüş (50), lokantada karnını doyururken, açık pencereden giren karga, birden masaya kondu. Gümüş, kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Karganın kaçmadığını görünce yemeğini paylaşmak istedi. Pilav yiyen Gümüş, bir kaşık kendisine, bir kaşık da kargaya verdi.

Bu anlar, lokantadaki müşteriler tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Hayvansever Gümüş’ün kargayı beslediği görüntüler sosyal medyada paylaşıldı ve büyük beğeni topladı. Paylaşım rekoru kıran görüntülere takipçiler, “Besle kargayı oysun gözünü deyimi çürüdü”, “Kral abim senin dostluğun kargayı da dost etti”, “Kargadan başka kuş tanımam karga benim kankim” yorumları yapıldı.

karga-dha4
karga-dha3
karga-dha2
karga-dha
DHA

Son güncelleme: 19:12 - 28.04.2018
Etiketler