Bozcaada Festivali’ne 23 Haziran rötarı

Bozcaada Belediyesi ile Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği tarafından düzenlenen ve 22-23 Haziran'da yapılması planlanan Bozcaada Yerel Tatlar Festivali de İstanbul’daki seçimden dolayı 29-30 Haziran tarihine ertelendi.

Bozcaada Festivali’ne 23 Haziran rötarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediyesi seçimlerinin iptal edilmesi ve 23 Haziran Pazar günü yeniden sandık başına gidilecek olması nedeniyle, özellikle tatil beldelerinin yerel yönetimleri “Tatile gelmeyin oyunuzu kullanın” kampanyası başlattı. Çeşme Belediyesi’nin sosyal medyadan başlattığı kampanya çığ gibi büyüdü. Ege sahil şeridindeki belediyelere Eskişehir ve Adana Büyükşehir Belediyeleri de katıldı. Kimisi “Köpek balığı var” dedi kimisi ise “Sıcaklık 125 derece olacak” uyarısı yaptı. Belediyeler, mizahi bir yaklaşımla, İstanbululara “Sandığa gidin” çağrısı yaptı.

Bozcaada Belediyesi ile Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği tarafından düzenlenen ve 22-23 Haziran’da yapılması planlanan Bozcaada Yerel Tatlar Festivali de İstanbul'daki seçimden dolayı 29-30 Haziran tarihine ertelendi.

CHP’li Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İstanbullu dostlarımızın kendi yerel yöneticilerini seçme konusunda büyük bir hassasiyet göstereceklerine, bu demokratik haklarını kullanarak oylarına ve sandıklara sahip çıkacaklarına olan inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

23 Haziran'da Bodrum'a kar yağacak Adana ise 150 derece! İlginizi Çekebilir 23 Haziran'da Bodrum'a kar yağacak Adana ise 150 derece! 23 Haziran'da İstanbullulara kapalıyız! İlginizi Çekebilir 23 Haziran'da İstanbullulara kapalıyız! Akhisar'da zeytinyağı yollara savruldu! İlginizi Çekebilir Akhisar'da zeytinyağı yollara savruldu!