Sözcü Plus Giriş
GALERİ Bu cümleleri sakın yatakta kurmayın! 20 Nisan 2018 02:55
1 Kimi zaman kadınlar ilişki yaşamak istemez. Bu durumda partnerine sert tepkiler verebilir. İşte bu tepkiler erkekleri kadınlardan soğutup, kendilerini değersiz hissettirebilir. İşte kadınların yatakta söylememesi gerek o cümleler...
2 Beni bu saatte bunun için mi uyandırdın!: Bir erkeğe söylenebilecek en kötü cümlelerden biri... Partnerinize daha uygun bir dille zamanın uygun olmadığını anlatmayı tercih edin. Fakat bu cümleyi kurarsanız partneriniz kendini değersiz hissedecektir.
3 Işıkları kapatır mısın?: Işıkların kapanmasını istemeniz özgüven eksikliğinden kaynaklanır. Bir erkek özgüven eksikliği olan bir kadınlar birlikte olmak istemez.
4 Bu günah değil mi?: Bir erkek önceden her şeyi değerlendirmiş ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğini düşünür. Yatakta böyle bir soru sormanız onu sinir krizlerine sokar.
5 Ailemle ne zaman tanışacaksın?: Bir erkek yatakta bu soruyu soran bir kadına olumsuz tepki verir. Zaten uzun süredir birlikteyseniz erkek bunu düşünüyordur. Düşünmediğini düşünüyorsanız da yolunuzu ayırın. Daha fazla emek vermeye gerek yok.
6 Makyajım bozulmasın!: Her erkek bakımlı kadın sever. Ama bunu dozunu iyi ayarlamanız gerekiyor. İlişki anında makyajım bozulmasın diye bir çıkış sağlarsanız bu sizin için artı değil eksi bir durum olur.
7 Göbeğime ve selülitlerime bakma lütfen!: Yatakta kadını tanımak isteyen erkek göbek, selülit vs. bakmazken kadının bunlara takılması ve bunu dert etmesi yatakta ki erkeği bir hayli kızdırır.