Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büşra İl: Hayvanlara eziyet etmeyelim
Büşra İl: Hayvanlara eziyet etmeyelim
Kadın dizisinde İdil karakterine hayat veren başarılı oyuncu Büşra İl geçtiğimiz günlerde liseli öğrencilerle buluşarak, 'mavi kapak' projesine destek veren isimler arasına katıldı.
Yaşam 10 Haziran 2019 - 08:58

Güzel oyuncu İl, topladıkları kapakları okula getirerek, sokak hayvanları için mama ve su kapları için dönüşüme verdi. Güzel oyuncu liseli öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. İl öğrencilerle selfie çektirirken, topluma mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

“Hayvanlara eziyet etmeyelim onlar da bir canlı, önümüzdeki günlerde yaz sıcakları çok olacak kapımızın önüne bir kap su koyalım hayvanları ihmal etmeyelim” derken herkesi bu anlamlı projede yer almaya davet etti. Melekler Kahvesi ve Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde yürütülen mavi kapakları hayvan mamalarına ve su kaplarına dönüştürme sosyal sorumluluk projesine ünlü isimlerden yoğun ilgi devam ediyor.