Büyük aşka çifte düğün

İki yıl önce sosyal medyada tanışıp birbirlerine aşık olan, ikisi de 108 santimetre boyundaki Sivaslı çiçekçi Ahat Öztürk ile Gümüşhaneli Emine Demirel'in ilk düğünü Gümüşhane'de gerçekleştirildi, ikincisi ise Sivas'ta.

Boyları 108 santimetre olan Sivaslı Ahat Öztürk ve Gümüşhaneli Emine Demirel sosyal medyadan tanışarak evlenme kararı aldı. İlk düğün geçen günlerde Emine Demirelin memleketi Gümüşhane’de yapıldı. İkinci düğün ise bugün Öztürk’ün memleketi Sivas’ta gerçekleştirildi. Çift tamamlanan düğünlerin ardından dünyaevine girdi.

“SOSYAL MEDYA YORUMLARI ÇOK ÜZDÜ”

Ahat Öztürk çok mutlu olduğunu ancak sosyal medyada yapılan bazı yorumlara üzüldüklerini söyledi. Öztürk, “Evliliğimiz hakkında olumlu tepkiler de oldu olumsuz tepkiler de. Bazı insanlar, ‘Çocuk yapmayın çocuğunuz da sizin gibi olur’, ‘Çocuk evliliğine hayır’ gibi yazılar yazıldı. Bunlara da üzüldük” dedi.

Emine Demirel ise çok mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Harika duygular içerisindeyim, aşkı, sevgiyi onda tattım. Sabretmeyi onda öğrendim. Onu çok seviyorum.” (İHA)

Loading...