Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şikel’in 30 kiloluk gelinliği
Çağla Şikel’in 30 kiloluk gelinliği
Sezonun yeni trend gelinliklerini Çağla Şikel ve Özge Ulusoy tanıttı. Ünlü modellerin giydiği gelinlikler göz kamaştırdı.
Yaşam 2 Şubat 2019 - 13:45

Evlenecek çiftleri sezonun yeni trendleri ile buluşturan 1-3 Şubat tarihlerinde düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı'nın açılış defilesinde ünlü isimler podyumdaydı. Yusuf Çamöz ve Turan Aksoy imzasını taşıyan tasarımlar podyumda ilgiyle izlendi. Çağla Şikel'in giydiği yaklaşık 3.5 ayda hazırlanan el işlemesi, 100 bin TL değerindeki gelinlik herkesi büyüledi.

cagl-sikel-ic

Yurtdışından getirilen ve tamamı Swarovski taşlar ve incilerden oluşan gelinlik ve özel işleme duvakla podyuma çıkan Çağla Şikel izleyenlerin ilgi odağı oldu. Gelinliğin ağırlığı ise tam 30 kiloydu. Çağla Şikel defilede 30 kiloluk bir gelinlik taşıdığı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Şikel “yürürken tabi zorlandım ama böyle çok özel bir parçayı podyumda sergilediğim için de ayrı bir heyecan duydum” dedi.

ozge-ulusoy-ic

Ünlü model Özge Ulusoy da podyuma önce siyah bir gece elbisesi ile çıktı. Ulusoy daha sonra 3 ayda hazırlanan ve değeri yine 100 bin Tl olan Swarovski taşlarla süslü gelinlik giydi.