Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canlı yayında insan eti yedirdiler!
Canlı yayında insan eti yedirdiler!
Letonya'nın başkenti Riga'da akıllara zarar veren bir gösteri düzenlendi. Gösterinin amacının ise küresel gıda kaynakları tükenirse insanlığa ne olacağını vurgulamak olduğu ifade edildi.
Yaşam 22 Mart 2018 - 14:52

Önceki gün Letonya’da düzenlenen etkinlikte sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde iki kişinin canlı yayında sırtlarından et parçası kesilip pişirildi. Pişen bu et parçaları daha sonra da insanlara yedirildi. Bu etkinliği düzenleyen kişilerle ilgili polis arama başlattı.

ANESTEZİ BİLE KULLANMADI

Neşter kullanarak iki kişinin sırtından et parçası kesen yamyam şef, bu işlemi yaparken herhangi bir anestezi yöntemi de kullanmaması herkesi hayrete düşürdü.

FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİLER AMA…

‘Eschatology’ adı verilen gösterinin amacının, küresel gıda kaynakları tükenirse insanlığa ne olacağını vurgulamak olduğu ifade etti. Gösteri, insanların yok olma tehlikesi ile karşılaşmaları halinde yamyamlığa başvurmak zorunda kalacaklarını belirtiyor.

Son güncelleme: 14:55 - 22.03.2018